Výsledková listina - bez rozdílu kategorií amatéři i registrovaní                  02.09.2006
Pořadí Přijmení Jméno Ročník St.číslo Čas Klub
1 Bartoš Pavel 1978 113 1:39:22 Eurofoam
2 Krutiš Adam 1980 137 1:39:43 Pell's Team
3 Chalupa Tomáš 1982 110 1:40:13 Euroteam
4 Reich Michal 1973 173 1:43:19 Uniqua Alk Jihlava
5 Beránek Jiří 1983 104 1:44:08 Veloservis team
6 Kourek Petr 1976 170 1:44:11 Scania team Morava
7 Tunkl David 1984 111 1:45:56  
8 Beneš Václav 1965 147 1:46:00 Uniqua Alk Jihlava
9 Šťastný Petr 1988 160 1:47:50 Hakr Brno
10 Šaroun Libor 1973 50 1:48:26 CKK Znojmo
11 Beneš Jiří 1969 130 1:49:21  
12 Mottl Zbyněk 1973 105 1:49:25 Veloservis team
13 Müller Martin 1962 9 1:49:27 Uniqa ALK Jihlava
14 Veselý Tomáš 1989 60 1:49:28  
15 Hunal Martin 1989 5 1:49:29 Velosport Valenta Pelhřimov
16 Gold Zdeněk 1987 51 1:49:30 Neslovice
17 Václavek Vladimír 1981 149 1:50:43 SKC Lesonice
18 Neubauer Jaromír 1973 49 1:50:45 Pila Neubauer
19 Matula Martin 1977 174 1:50:47 Uniqua Alk Jihlava
20 Pánek Tomáš 1985 26 1:50:48 Uniqa ALK Jihlava
21 Pospíšil Kamil 1989 71 1:51:23  
22 Diviš Jiří 1975 58 1:51:36  
23 Burda Ondřej 1986 20 1:52:04  
24 Konupčík Lubomír 1982 118 1:52:20 Uniqua Alk Jihlava
25 Doležal Petr 1976 182 1:53:22  
26 Klíma Zdeněk 1955 127 1:53:45 Amulet team bike Brno
27 Stuna Josef 1959 151 1:54:13 Plastochem Brno
28 Štěpánek Michal 1985 145 1:54:29  
29 Dušek Martin 1983 123 1:54:31  
30 Minka Vlastimil 1965 109 1:55:06 Velosport Valenta
31 Zelený David 1976 13 1:55:19  
32 Slavíček Petr 1961 68 1:55:32  
33 Frecer Leoš 1967 114 1:55:42  
34 Frej Mario 1965 175 1:55:43 CT Janabar H. Cerekev
35 Nechvátal Milan 1991 161 1:55:44 Cyklo klub Kněžice
36 Nechvátal František 1953 162 1:55:45 Cyklo klub Kněžice
37 Myšička Martin 1984 4 1:55:51 Praha 10
38 Raba Tomáš 1965 69 1:56:19  
39 Kalas Oldřich 1965 36 1:57:00 Hudy Jihlava
40 Novotný Jan 1988 35 1:57:11 Jihlava
41 Tretera František 1971 44 1:57:59  
42 Fogl David 1982 125 1:58:31  
43 Holub Jaroslav 1962 176 1:59:13  
44 Bambula Radomír 1970 70 1:59:29  
45 Hendrych Martin 1978 152 1:59:43 MTBO Jihlava
46 David Jiří 1988 136 1:59:53  
47 Paštěka Vít 1950 12 2:00:01 B+M Velo Břeclav
48 Václavek Vlastimil 1987 55 2:00:28  
49 Frej Mário 1989 57 2:00:49  
50 Benda Pavel 1968 138 2:01:37 TPCA Kolin
51 Fous Jan 1953 62 2:02:14  
52 Antl Marian 1977 129 2:02:16 TJ Miroslav
53 Kunc Aleš 1977 66 2:02:31  
54 Dvořák Libor 1973 164 2:03:41  
55 Venhauer Jaroslav 1976 153 2:04:33  
56 Zadorožný Milan 1979 158 2:04:33  
57 Kalas Oldřich 1988 34 2:04:36 Jihlava
58 Pejřil Vladimír 1959 48 2:05:18 Hradec Králové
59 Kabelka Jiří 1964 150 2:05:40 MK Cyklo
60 Škeřík Martin 1978 117 2:05:46 BOSH bike team
61 Valena Michal 1975 178 2:05:59  
62 Veselý Zdeněk 1962 59 2:06:27  
63 Kourek František 1963 167 2:06:41 Rejoice Team
64 Musil Jindřich 1953 163 2:06:49 SK Bystrá
65 Exner Jakub 1983 156 2:07:17 Zborná
66 Gorčík Kamil 1977 126 2:08:41  
67 Hamáček Richard 1985 120 2:08:58  
68 Novák Jaroslav 1989 1 2:09:00  
69 Mezera David 1988 21 2:09:01  
70 Krajcr David 1980 132 2:09:04  
71 Skála David 1975 146 2:09:06  
72 Zelený František 1952 45 2:09:12 Cyklo Kněžice
73 Zelený Jiří 1979 72 2:09:14  
74 Stoklásek Petr 1971 14 2:09:23 SO Stonařov
75 Štajnc Milan 1973 102 2:09:30 Jihlavské bajky
76 Pavlíčková Renata 1980 142 2:09:41 OK Jihlava
77 Venkrbec Roman 1975 169 2:09:46 Rejoice
78 Krbová Petra 1989 63 2:09:56  
79 Kissler Martin 1990 155 2:10:04  
80 Dufek Pavel 1978 143 2:10:29  
81 Fous Radek 1980 61 2:10:38  
82 Lipták Michal 1981 140 2:10:53 OK Jihlava
83 Mátl Pavel 1965 165 2:11:10 Sokol Opatov
84 Pavelka Vladimír 1950 119 2:11:25  
85 Marková Zuzana 1980 65 2:12:22  
86 Pejřilová Šárka 1965 47 2:13:22 Hradec Králové
87 Štěpánek Zdeněk 1957 144 2:13:37 Pelhřimov
88 Mezera Lukáš 1985 19 2:13:42  
89 Kasal Vít 1978 154 2:14:14 MTBO Jihlava
90 Právec Kamil 1974 133 2:16:04  
91 Jelínek Petr 1980 10 2:16:47 Jihlava
92 Pihávek František 1965 8 2:16:57  
93 Buček Aleš 1980 41 2:17:02  
94 Němec František 1966 179 2:17:09 Pyrenejské Blechy
95 Pilát Zdeněk 1958 42 2:17:27 TJ Datalusk Jihlava
96 Šteffanová Dagmar 1977 177 2:18:07 CK Brtnice
97 Pour Petr 1950 180 2:19:23 Opatov Zlatomlýn
98 Voborný David 1979 159 2:20:21 Velo Vladislav
99 Rousek František 1966 128 2:20:26  
100 Bambula Antonín 1951 22 2:21:16 Čenkov
101 Kadlec Jan 1951 134 2:21:54 Autoškola Kadlec
102 Němcová Zdeňka 1985 64 2:22:00  
103 Dušek Jaroslav 1990 124 2:22:21  
104 Poříz Milan 1951 148 2:22:33 Fevoplast Chotěboř
105 Krafka Aleš 1963 23 2:23:43 MK Cyklo
106 Šimáček Josef 1956 168 2:23:49 Luka nad Jihlavou
107 Ftorek František 1970 135 2:24:05  
108 Kadlecová Veronika 1984 25 2:25:01  
109 Bambulová Hana 1988 27 2:25:35  
110 Venkrbec Libor 1978 166 2:26:49 Rejoice Team
111 Václavek Ondřej 1990 56 2:27:38  
112 Smejkal Jiří 1959 183 2:28:25  
113 Zvěřina Miloslav 1973 131 2:29:03 Příseka
114 Treček Antonín 1951 106 2:30:05 Hrutov
115 Pytlíková Sandra 1984 112 2:30:50  
116 Hájek Jan 1987 18 2:30:53  
117 Hamáček Robert 1981 122 2:31:07  
118 Šromová Pavla 1986 172 2:31:18 Uniqua Alk Jihlava
119 Dvořák Bohumil 1951 7 2:32:00 Cyklo Hobby Rynárec
120 Kruba Jaroslav 1948 181 2:32:08 Sokol Opatov
121 Karas Pavel 1947 28 2:32:44  
122 Parkan Jaroslav 1956 121 2:32:52  
123 Novotný Libor 1966 38 2:32:54  
124 Vítků Miroslav 1970 171 2:33:10 Sauna bar Horní Cerekev
125 Pelikán Pavel 1976 73 2:33:11  
126 Ježek Marek 1992 201 2:33:56  
127 Ježek Pavel 1962 103 2:33:59  
128 Hunal Václav 1960 6 2:34:33 Cyklo Hobby Rynárec
129 Doležal Jaroslav 1947 30 2:36:36 CK Kněžice
130 Myšička Vladimír 1955 3 2:37:16 Praha 10
131 Pilát Luboš 1987 43 2:38:54 TJ Datalusk Jihlava
132 Vaněra Jan 1982 29 2:41:24  
133 Bařina Štěpán 1986 157 2:41:26 Zborná
134 Kříž František 1951 54 2:42:44 Leština
135 Lojdová Lenka 1972 24 2:46:18  
136 Dostál Richard 1971 101 2:48:27 Jihlavské bajky
137 Caha Jan 1976 108 2:50:42 TJ Sokol Opatov
138 Treček Marek 1975 107 2:54:21 Hrutov
139 Bednář Luděk 1961 2 2:55:18  
140 Hegerová Eva 1971 15 2:55:47 TJ Blesk
141 Rygl Antonín 1970 116 2:58:48 Orel Kněžice
142 Novák Bohumil 1947 16 3:03:03 Běžec Vysočiny
143 Bučková Lenka 1978 40 3:05:56  
144 Pultar Jaromír 1968 46 3:07:48 Hradec Králové
145 Straková Martina 1984 32 3:11:36 Jihlava
146 Nedělka Lukáš 1983 31 3:11:38 Jihlava
147 Bučková Jarmila 1958 52 3:20:24  
148 Hotař Pavel 1990 17 0:00:00 Datalusk Jihlava
149 Kraus Daniel 1993 37 0:00:00  
150 Buček Jaroslav 1954 53 0:00:00  
151 Wolf Miroslav 1976 67 0:00:00  
152 Forman Jiří 1965 115 0:00:00 Znojmo
153 Izdný Pavel 1946 139 0:00:00 OK Jihlava
154 Foltán Michal 1982 141 0:00:00